ROZVRH – Detské centrum Havino

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Rozvrh je platný od septembra 2022. Krúžky pre najmenšie deti a škôlkarov začínajú od októbra,  pre školákov od februára 2023.

CENNÍK

Canisterapeutický krúžok s prvkami Montessori pre deti od 1 do 3 rokov:  spoznávame svet s pomocou psíka: farby, tvary, materiály, zvuky, povrchy…, Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, cena je 20 € na mesiac za krúžok.

Canisterapeutický krúžok Milujeme havinov pre deti od 4 do 7 rokov:  učíme sa s pomocou psíka, Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, cena za mesiac je 20 €.

Canisterapeutický krúžok pre deti od 6 do 15 rokov: deti sa naučia základy výcviku psov no preberieme spolu i starostlivosť o iné zvieratká. Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, cena za mesiac je 20 €.

Individuálna terapia: Cena individuálnej terapie je 35 eur, trvá 45-50 minút. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky na čísle +421 903 767 552, prípadne na osobnom stretnutí. Na stretnutie je potrebné objednať sa vopred.

Objednať sa môžete aj vyplnením nasledujúceho formulára: