Program detského centra Havino

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Rozvrh je platný od septembra 2021. Krúžky pre najmenšie deti a škôlkarov začínajú od 6.9.2021,  pre školákov od októbra.

CENNÍK

Canisterapeutický krúžok s prvkami Montessori pre deti od 1 do 3 rokov:  spoznávame svet s pomocou psíka: farby, tvary, materiály, zvuky, povrchy…, Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, cena je 20 € na mesiac za krúžok.

Canisterapeutický krúžok Milujeme havinov pre deti od 4 do 6 rokov:  učíme sa s pomocou psíka, Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, cena za mesiac je 20 €.

Canisterapeutický krúžok pre deti od 6 do 15 rokov: deti sa naučia základy výcviku psov no preberieme spolu i starostlivosť o iné zvieratká. Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, cena za mesiac je 20 €.

Individuálna terapia: Cena individuálnej terapie je 30 eur, trvá 45 minút. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky na čísle +421 903 767 552, prípadne na osobnom stretnutí.

Objednať sa môžete aj vyplnením nasledujúceho formulára:

  Staň sa naším fanúšikom na Facebooku a žiadna z noviniek či akcií ti neutečie

  Zaujalo Vás niečo? Napíšte nám

  Čo sa udialo alebo udeje?

  4. septembra 2021

  Program Detského centra Havino

  Nový program Detského centra Havino

  Viac
  1. apríla 2021

  Sprevádzanie v náročných životných situáciách

  Mnohí z Vás viete, že som istý čas v mojom centre absentovala a tento čas využila na odborné výcviky, na ktorých som naberala vedomosti, ktoré sú mi nápomocné pri sprevádzaní Vás úskaliami osobnými či rodinnými. Už dlhšie sa venujem sprevádzaniu ľudí v náročných životných situáciach, ale i poradenstvu v oblasti výchovy detí. Žijeme v zložitej […]

  Viac
  Naše akcie
  16. januára 2020

  Ako darovať 2%

  Ak chcete podporiť prácu nášho centra svojimi 2 % alebo 3 %, môžete tak urobiť nasledovne.

  Viac
  8. januára 2017

  Narodeninová oslava pre Tomáška s našimi psíkmi.

  V našom centre sme opäť pripravili narodeninovú oslavu s našimi psíkmi pre Tomáška. 🙂

  Viac
  Zobraziť viac z našej činnosti