Program detského centra Havino

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Rozvrh je platný od septembra 2020.

CENNÍK

Canisterapeutický krúžok s prvkami Montessori pre deti od 1 do 3 rokov:  spoznávame svet s pomocou psíka: farby, tvary, materiály, zvuky, povrchy…, Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, platí sa permanentka 100 eur na 5 mesiacov.

Canisterapeutický krúžok Milujeme havinov pre deti od 4 do 6 rokov:  učíme sa s pomocou psíka, Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, platí sa permanentka 100 eur na 5 mesiacov.

Canisterapeutický krúžok pre deti od 6 do 15 rokov: deti sa naučia základy výcviku psov no preberieme spolu i starostlivosť o iné zvieratká. Cena: skúšobný vstup stojí 6,50, pokiaľ sa rozhodnete krúžok navštevovať pravidelne, platí sa permanentka 100 eur na 5 mesiacov.

Individuálna terapia: Cena individuálnej terapie je 30 eur, trvá 45 minút. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky na čísle +421 903 767 552, prípadne na osobnom stretnutí.

Objednať sa môžete aj vyplnením nasledujúceho formulára:

  Staň sa naším fanúšikom na Facebooku a žiadna z noviniek či akcií ti neutečie

  Zaujalo Vás niečo? Napíšte nám

  Čo sa udialo alebo udeje?

  1. apríla 2021

  Sprevádzanie v náročných životných situáciách

  Mnohí z Vás viete, že som istý čas v mojom centre absentovala a tento čas využila na odborné výcviky, na ktorých som naberala vedomosti, ktoré sú mi nápomocné pri sprevádzaní Vás úskaliami osobnými či rodinnými. Už dlhšie sa venujem sprevádzaniu ľudí v náročných životných situáciach, ale i poradenstvu v oblasti výchovy detí. Žijeme v zložitej […]

  Viac
  9. augusta 2020

  Program Detského centra Havino

  Nový program Detského centra Havino

  Viac
  Naše akcie
  16. januára 2020

  Ako darovať 2%

  Ak chcete podporiť prácu nášho centra svojimi 2 % alebo 3 %, môžete tak urobiť nasledovne.

  Viac
  8. januára 2017

  Narodeninová oslava pre Tomáška s našimi psíkmi.

  V našom centre sme opäť pripravili narodeninovú oslavu s našimi psíkmi pre Tomáška. 🙂

  Viac
  Zobraziť viac z našej činnosti